Blog

PLASTİK ENJEKSİYON KALIP TASARIMI

Plastik enjeksiyon kalıp tasarımı, genel olarak plastik enjeksiyon yöntemi ile plastik malzemelerin şekillendirilmesi ile oluşturulur.

Teknoloji dinamik bir yapıda olduğundan, plastik malzeme sürekli değişmekte ve gelişmektedir ki bu yüzden plastik enjeksiyon kalıplamaya talep artışı fazladır. Bu imalatın en önemli unsuru olan kalıp son derece titiz ve hassas üretilen bir ögedir. Titizlik ve hassaslığın yanında uzmanlık ve yetenek gerektirmektedir.

PEK-TTM olarak bizde süreç; 3D çizimler ile başlayıp ürün teslimine kadar uzanmaktadır. Dijital ortam çizimlerimizde mottomuz olan “İhtiyaçlarınıza inovatif çözümler” ilkesini benimseyerek müşterilerimizin isteklerine tam olarak cevap verecek ve özgün tasarımlarımız ile taleplere tasarımlarımızın yanında en uygun malzemeyi de sizlere sunmaktayız.

Bu süreçte, uzman yetkililerimiz malzeme tedariğinden, müşteri isteklerine uygun tasarım ve çizimlere ve üretim zincirine kadar kesintisiz bir akış yaratmaktadır.

Plastik kalıp tasarımcılığı tecrübemizin yanı sıra, kalıpçılıkta da yıllardır olan tecrübemiz ve bu tecrübeye sahip ekibimiz ile birlikte sizlere en kaliteli ürünü sunma hedefiyle çalışmaktayız.

Kalıp uygulaması gerçekleştirdiğimiz alanlar; Medikal sanayi, savunma sanayi, ısınma-soğutma, hidrofonik tarım ve iklimlendirme gibi alanlarda çalışmalarımız ile sizlerleyiz. Yeni müşterilerimiz ile de moda-trend, uzay, robotik, otomotiv ve flying objects gibi yeni alanlar ile de sizlerle olacağız.

Bir cevap yazın

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
tr Turkish
X